Środki ratunkowe

Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, w każdej sytuacji należy zadbać przynajmniej o podstawową ochronę zdrowia i życia. Środki ratunkowe niejednokrotnie ocaliły życie, a oznaczają zwykle o wiele więcej od prostych kamizelek ratunkowych.

Niezbędne są też pasy ratunkowe, tratwy, kamizelki pneumatyczne, a nawet odpowiednie pojemniki, czy akcesoria serwisowe. Bo w końcu, żeby sprzęt spełnił swoje zadanie, należy o niego dbać. Osoby nieumiejące pływać i przede wszystkim małe dzieci powinny mieć założone środki asekuracyjne.

Środki ratunkowe – koła ratunkowe, kamizelki ratunkowe

Również dla dorosłych znajdziesz wszystko to, co niezbędne w naszym sklepie. A co w przypadku ekstremalnych sytuacji? Jeśli sytuacja zrobi się nieciekawa, to w swoim asortymencie mamy pochodnie ręczne, które skutecznie zasygnalizują o tym, że potrzebujesz pomocy.

Pamiętaj jednak, aby przed zakupem sprawdzić dokładnie każdą specyfikację techniczną danego środka ratunkowego. Tylko w ten sposób właściwie go wykorzystasz!

Poznaj środki ratunkowe od Kompasyachting!

Mamy świadomość, jak bardzo sporty wodne i różnego rodzaju rejsy potrafią być niebezpieczne. Sami uwielbiamy wszelkie aktywności związane z wodą, dlatego wiemy, jak bardzo potrafi być ona zdradliwa. W końcu nigdy nie sprzedalibyśmy Ci takiego sprzętu, z którego sami byśmy nie korzystali.

Pamiętaj, że każdy jacht musisz wyposażyć w co najmniej w liczbę sprzętu zgodną z ilością załogi. Kompromisów u nas nie uświadczysz, bo gdy w grę wchodzi ludzkie zdrowie i życie, nie może być mowy o jakichkolwiek zamiennikach wątpliwej jakości.

Chcesz poprawić bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może jesteś pracodawcą i szukasz sprzętu odpowiedniego dla swoich pracowników? Brawo, właśnie go znalazłeś!

Możesz być pewny, że każda z naszych oferowanych kategorii produktów posiada obszerny i szczegółowy opis. Dzięki temu nawet osoba bez szczególnego doświadczenia nabędzie podstawową wiedzę o sprzęcie ratowniczym i jego wykorzystaniu.

Z racji tego możesz swobodnie i bez problemu wybrać sprzęt medyczny według swoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy, że sprzęt do ewakuacji czy proste środki do opatrywania oparzeń, czy krwotoków to dopiero początek. My w swojej ofercie mamy o wiele więcej! Rozejrzyj się po naszym sklepie.

Środki ratunkowe najwyższej jakości

W sklepie Kompasyachting stale dbamy o wyposażenie najwyższej klasy. Nasz sprzęt spełnia wszystkie niezbędne wymagania. Posiadamy certyfikaty, które poświadczają co do jakości naszego asortymentu.

Każdy z naszych produktów został dogłębnie sprawdzony – z lupą w dłoni szukamy najmniejszych usterek, aby zawsze oferować Ci to, co pomoże uratować ludzkie istnienie.

Szeroka oferta produktów tylko to potwierdza. Jesteś początkującym miłośnikiem rejsów? A może nie wiesz, jak skomponować wyposażenie ratunkowe? Bez obaw! Trochę się na tym znamy – możesz śmiało rozejrzeć się po naszym sklepie. A w przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań pamiętaj, że zawsze chętnie służymy wsparciem.

W swojej ofercie mamy między innymi kamizelki ratunkowe specjalnie przystosowane do osób nieumiejących pływać, z odpowiednio dużym kołnierzem, który skutecznie zwiększy stabilność osoby znajdującej się w wodzie.

Każdy, nawet najmniejszy produkt od Kompasyachting posiada certyfikaty zgodne ze wszystkimi normami europejskimi. Sprzęt ratunkowy Kompasyachting to sprzęt dla osób nie tylko ceniących sobie najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale też dla takich, dla których wygoda i swoboda ruchów stoi zaraz obok.

Szeroka gama produktów dostępnych w różnych rozmiarach, kolorach i parametrach to sprzęt żeglarski i jachtowa chemia najwyższej klasy.

A co z ceną? Powiemy tylko jedno – najwyższa jakość w dobrej cenie. Od początku istnienia naszej działalności stawiamy ludzkie życie na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy tylko pozycje w odpowiedniej cenie. Nie wierzysz? Zobacz sam!

Wszystkie niezbędne środki ratunkowe

Pamiętaj, że posiadanie w swoim wyposażeniu nawet tratwy ratunkowej jest uwarunkowane prawnie. Lekkość i stabilność to główne wyznaczniki bezpieczeństwa zarówno naszych tratw, jak i reszty produktów ze sklepu Kompasyachting.

Z kolei pneumatyczne kamizelki i tratwy musisz dostosować do danego typu akwenów, po których będziesz się poruszał. Bez obaw! Nasz sprzęt pochodzi tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, z którymi ściśle współpracujemy.

Każdy, nawet najmniej istotny element naszego wyposażenia jest odporny na działanie słonej wody. Pamiętaj, że sprzęt ratunkowy to gwarancja bezpiecznej i satysfakcjonującej żeglugi.

Możesz mieć pewność, że oferujemy jedynie artykuły z najwyższej jakości materiałów. Rzetelnie i starannie dobrany zarówno przez znawców bezpieczeństwa, jak i miłośników żeglugi katalog składa się ze sprawdzonego sprzętu, pozwalającego jednocześnie na przeprowadzenie udanej akcji ratunkowej w każdych warunkach.

A Ty co dzięki temu zyskujesz? Możesz z łatwością dobrać i zamówić najwyższej klasy wyposażenie w jednym miejscu. W jednym sklepie. Akcesoria ratownicze i środki medyczne spełnią Twoje oczekiwania co do joty! Oferujemy profesjonalne środki ratunkowe, takie jak: kamizelki ratunkowe, pneumatyczne tratwy ratunkowe, koła ratunkowe, pasy ratunkowe, łodzie ratunkowe, pływaki ratunkowe to ważne wyposażenie każdej łodzi.

czytaj dalej

Wyświetlanie 1–24 z 132 wyników