Gotowe zestawy

Marka Victron Energy znana jest na całym świecie ze swoich innowacyjnych rozwiązań fotowoltaicznych dedykowanych dla segmentu Marine. Można znaleźć tu rozwiązania zarówno do małych łodzi motorowych czy jachtów jak i do większych jednostek pływających. Holenderski producent gwarantuje wysoką jakość wykonania, gwarancję do 10 lat oraz pełną integrację z systemami marynistycznymi takimi jak Garmin, Furuno, Simrad czy RayMarine.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko panele słoneczne sztywne oraz dedykowane elastyczne do marynistyki ale również szereg innych rozwiązań. Pozwalają one na magazynowanie energii z paneli słonecznych jak i tej pobranej z zewnętrznego źródła w porcie.  Zapewniamy również wydajne systemy ładowania ORION zasilane bezpośrednio przez silnik łodzi i alternator.

Marka Victron Energy jest powszechnie stosowana na łodziach nie tylko w europie ale także w stanach zjednoczonych. Swoim właścicielom zapewnia stabilność pracy i wydajność przez długie lata a instalatorom spokój i gwarancję minimalnej ilości serwisów.

Furuno

Zaawansowany system nawigacyjny i radarowy używany głównie w żeglugi morskiej. Produkowany przez japońską firmę Furuno Electric Co., Ltd. Victron Energy posiada pełną integrację dla tego rozwiązania.

Garmin

Garmin w marynistyce to firma specjalizująca się w produkcji zaawansowanych urządzeń nawigacyjnych i elektronicznych dla branży morskiej. Również tu nasze systemy są w pełni zgodne i zintegrowane.

Simrad

Simrad to renomowana marka zajmująca się produkcją zaawansowanych systemów nawigacyjnych i elektronicznych dla branży morskiej. Victron Energy zapewnia pełną zgodność i integracje z systemami Simrad.

Raymarine

Raymarine specjalizuje się w produkcji zaawansowanych systemów nawigacyjnych i elektronicznych dla żeglugi morskiej. Oferuje ona szeroki zakres produktów, takich jak plotery GPS, radary, echosondy. Victron Energy gwarantuje pełną integrację.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23