Łoża i stojaki do jachtów

Łoża do zimowania jachtów. Łoża żeglarskie to nieodłączny element wielu jednostek pływających, które podczas postojów wymagają stałego miejsca cumowania oraz regularnego zabezpieczenia.

Każdego roku właściciele wodnych pojazdów (np. jachtów, żaglówek) muszą bowiem mierzyć się z krótszym bądź dłuższym okresem zimowania, co powoduje czasowe zawieszenie żeglugi.

Aby w skuteczny sposób zapewnić bezpieczne warunki postoju jednostek, stosuje się nowoczesne i stabilne łoża o profilu żeglarskim. Staranna i trwała forma konstrukcji, przystępny montaż oraz poręczny transport sprawiają, że rozwiązania te cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalnych pracowników żeglugi. Co więcej, nie trzeba szukać ich na własną rękę, gdyż są dostępne w sklepie internetowym Kompas Yachting.

Co może zaoferować Ci Kompas Yachting? – łoża do zimowania jachtów

Nasza szeroka oferta posiada wiele oryginalnych produktów, pochodzących od doświadczonych projektantów i wykonawców sprzętu żeglarskiego. Jedną z kategorii stanowi wysokiej jakości asortyment łoży i stojaków do jachtów, oparty na najwyższych standardach żeglugi i posiadający kilka dedykowanych wariantów.

Oferujemy bowiem podstawy do jednostek pływających o różnych parametrach, zaczynając od 15, a kończąc na 33 stopach długości. Wszystkie nasze konstrukcje zostały wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów.

Starannie dopasowany szlif doskonale mocuje jednostkę, nie powodując przy tym uszkodzeń ani zarysowań. Z nami zyskujesz pewność optymalnej wydajności każdego produktu za rozsądną cenę.

Stojaki do zimowania jachtów

Mając na uwadze rozmaite preferencje klientów, zapewniamy możliwość indywidualnego dopasowania łoża do wymiarów jednostki pływającej (np. łodzi). Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty docierały do miejsc zamówienia tak szybko, jak to możliwe.

Szacunkowy czas dostawy wynosi 14-21 dni od daty realizacji pełnej wpłaty, dlatego przed zakupem, warto upewnić się w kwestii dokonania wyboru.

Dla części produktów obowiązuje odbiór osobisty, dzięki czemu w chwili odbierania towaru, masz możliwość dogłębnego zapoznania się z atutami i profilem technicznym zakupionego urządzenia. Każdy element mechanizmu tworzy integralną część całości, która wymaga prawidłowego montażu, regularnej konserwacji i rzetelnej obsługi.

Nowoczesne zabezpieczenie jachtu – profesjonalna technika w atrakcyjnej cenie

Aby w łatwy i skuteczny sposób zabezpieczyć jacht w trakcie postoju, potrzebne jest stabilne miejsce cumowania oraz solidna podpora. Coraz częściej można spotkać stojaki o ruchomych formach, podlegające zdalnie sterowanej regulacji wysokości.

Podpory te, choć nie posiadają szczególnych wymagań terenowych, mają relatywnie dużą masę i potrafią utrzymywać znacznie cięższe pojazdy. Konstrukcje, których waga przekracza 100 kg, mogą bez problemu zabezpieczyć jacht o ciężarze kilkadziesiąt razy większym od siebie.

Istotnym atutem szerokiego grona łoży jest regulacja kąta nachylenia względem kadłuba, co pozwala jachtowi zachować odpowiednią pozycję bez ustawiania jednostki przy zapalonym silniku.

Jeśli Twój jacht wymaga trwałej podstawy, a zależy Ci na wyborze bezpiecznych i wydajnych materiałów, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Mamy bowiem duży wybór łoży i stojaków, które potrafią utrzymać łodzie o wadze 2500, 4200, a nawet 7000 kg. Na życzenie klienta, dodatkowo zapewniamy wysoki stopień zabezpieczenia za pomocą pokrycia farbą antykorozyjną, polecaną do ochrony materiałów z drewna lub metalu.

Wzmocniona i sztywno ustawiona podstawa zapewnia nawet najcięższej łodzi bezpieczne i energooszczędne zimowanie na długie tygodnie. Może również stać się stabilną platformą do prac konserwacyjno-technicznych, a jeśli zajdzie potrzeba, pulpitem wykonywania napraw. Niezależnie od wielkości, po podaniu nam kluczowych parametrów jednostki, wybierzemy najbardziej optymalny produkt.

Wysoka wytrzymałość, trwała forma – jak łoża żeglarskie mogą usprawnić żeglugę?

Inwestując w wysokiej jakości platformy do ochrony jachtów, zapobiegniesz wszelkim usterkom czy uszkodzeniom w czasie zimowego przestoju.

Do tego wystarczy tylko starannie rozłożona plandeka, aby Twój pojazd zachował najwyższą sprawność i był gotowy do rejsu. Nowoczesne łoża/stojaki potrafią utrzymać nieruchomą pozycję jednostki nawet wtedy, gdy w okolicy przemieszczają się pojazdy o dużym ciężarze.

Bez znaczenia jest też zmienny nacisk na podłoże (np. hala, parking). Dzięki regulowanym podnośnikom, można je zamontować w dowolnym miejscu. Kiedy nie będą potrzebne, łatwo je rozłożyć na części i przechować.

Elastyczne formy i poręczne uchwyty nie sprawiają trudności w kwestii transportu lądem do miejsca docelowego bądź też składowania w magazynie. Przykładem mogą być tutaj wielofunkcyjne łoża lub stojaki do jachtów balastowych, opracowane z dbałością o każdy detal.

Nasz oryginalny asortyment przewożony jest zawsze z najwyższą starannością oraz z zachowaniem przepisów BHP. Niezależnie od miejsca przeznaczenia i wykorzystania, wszystkie niezbędne elementy zostaną dostarczone w relatywnie korzystnym czasie.

czytaj dalej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5