Głębokość i prędkość

W kategorii głębokość i wysokość znajdziesz sprzęty przeznaczone dla żeglarzy. Znajdują się tutaj również różne modele urządzeń do wyznaczania głębokości oraz prędkości jachtu.

Echosonda? A może echopilot?

Wśród dużego wyboru sprzętów w kategorii można znaleźć wysokiej jakości Echosondy i echopiloty wielofunkcyjne. Echopiloty posiadają czytelny ekran wyświetlający obraz w kolorze.

Pozwala to na dokładniejszą analizę dna zbiornika.  Echosondy, które można znaleźć w naszym sklepie pozwalają na dokładne, liczbowe określenie głębokości.  Występują one w kilku rodzajach, również w wersji cyfrowej.

Przetworniki

Kategoria zawiera także duży wybór przetworników o różnej mocy. Występują one w różnych formach zapewniających wygodę użytkowania. W zależności od potrzeb w naszym sklepie można wybrać ekonomiczny model przeznaczony do mniejszych jachtów lub model o wyższej cenie dostosowany do dużych okrętów. Przetwornik pozwala na dokładny zapis oraz określenie głębokości.

Czujniki FLS i logi elektromagnetyczne

Wśród sprzętów do żeglugi znajdują się również czujniki FLS w wersji standardowej lub profesjonalnej. Dzięki najwyższej jakości wykonania pozwalają one na dokładny oraz ostry rysunek obrazu dna oraz szczegółowe określenie głębokości.

Log elektryczny to urządzenie wyjątkowo usprawniające żeglugę. Jest to bardzo dokładny sprzęt pozwalający na precyzyjne określenie odległości jachtu od dna poprzez generowanie pola magnetycznego. Bez wątpienia idealne sprawdzi się zarówno na małych jak i na dużych statkach.

Sondy

Są to podstawowe sprzęty niezbędne na każdym jachcie. W prosty sposób określają one na jakiej głębokości znajduje się dno. Wybór z pośród prostych i złożonych modeli pozwala na dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Sondy znajdujące się w naszym sklepie posiadają wygodny, cyfrowy wyświetlacz LCD, który przedstawia wynik pomiaru w czytelny sposób. Nasze sondy zawierają także wbudowany przetwornik, który znacznie ułatwia pracę oraz sprawia, że pomiary są dokładniejsze.

czytaj dalej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 43