Mapy Navionics

Firma Navionics od prawie 40 lat dostarcza wysokiej jakości mapy morskie. Warto wspomnieć, że była ona pionierem zastosowania technologii GPS, bez której dzisiaj, większość z nas nie wyobraża sobie żadnej podróży.

Wysoka jakość i szczegółowość map

Navionics pozostaje od wielu lat liderem jeśli chodzi o wytwarzanie i sprzeda map morskich. Firma zawdzięcza swoją pozycję na rynku wysokiej innowacyjności, ale również trudnej do osiągnięcia przez konkurencję jakości oraz dokładności pokrycia.

Warto dodać, że Navionics jest twórcą jednej z największych na świecie baz map, nie tylko morskich, ale i jeziornych. Mnóstwo z tych map powstało podczas bezpośrednich wypraw pracowników firmy w teren.

Navionics w dużej mierze wykorzystuje także technologię, m.in. lotnicze skanowanie laserowe oraz obrazowanie satelitarne. Mapy Navionics są łatwe w obsłudze, a duży poziom ich dokładności zapewnia bezpieczną żeglugę.

Szeroka oferta dla każdego

Elektroniczne mapy Navionics dostępne są w trzech seriach Navionics+, Navionics+ Small oraz Platinum+. Seria Navionics+ oraz Navionics+ Small to mapy 2D, natomiast Platinum+ to innowacyjna seria map trójwymiarowych.

Mapy z serii Navionics+ oraz Navionics+ Small są najczęściej wybierane, nie tylko przez żeglarzy, ale również przez chociażby wędkarzy. Zawierają one mnóstwo informacji, m.in oznaczenia pływów i prądów, wskazania obszarów bagiennych czy kontur bezpiecznej głębokości.

Dodatkowo cechują się one możliwością zbliżenia z dokładnością do 1 m. Mapy z serii Navionics są bardzo dokładne, a jednocześnie regularnie aktualizowane. Mapy z serii Navionics+ Small różnią się od Navionics+ wielkością prezentowanych obszarów, są one mniejsi.

Seria Platinum+ to wielowymiarowe mapy 3D, które znacznie wyprzedzają pod kątem innowacyjności tradycyjne mapy 2D. Mapy te zawierają nie tylko widok 3D, ale również zdjęcia portów czy mapy echosondowe, umożliwiają także odniesienie się do systemu Coast Pilot czy POI. Co ważne mapy te są aktualizowane codziennie, z uwzględnieniem poprawek wprowadzonych przez użytkowników.

czytaj dalej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4