Czarter jachtów

  Posiadamy największą i najbardziej zróżnicowaną flotę pod względem modeli i producentów na rynku. Oferujemy najszerszy wybór miejsc docelowych od różowych piasków na Karaibach po tysiące europejskich wysp. Oferujemy jachty do samodzielnej żeglugi, jak również z usługami skippera czy hostessy. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w wypłynięciu na wymarzone wakacje.

Wypełnij poniższy formularz a uzyskasz spersonalizowaną ofertę

Czartery jachtów z doświadczonym skipperem.

 Jeśli chcesz przeżyć rejs życia i totalnie oderwać się od rzeczywistości w rytm fal uderzających o elegancki kadłub (lub kadłuby), najlepszym na to sposobem jest czarter jachtów, który będziesz mieć do całkowitej dyspozycji. Oferujemy Ci największą na rynku flotę, która zadowoli najbardziej wymagających gości.

 Jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia w żeglarstwie i nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz na morzu samodzielnie sterując jachtem, mamy dla Ciebie najlepszych skipperów, którzy sprawią, że Twoja podróż będzie bezpieczna i przyjemna. Do Twojej dyspozycji mamy także zespół hostess. Z naszą załogą rejs przebiegnie nie tylko bezpiecznie i przyjemnie, ale także ciekawie – pamiętaj, że doświadczeni żeglarze są istną skarbnicą wiedzy na temat żeglarstwa, morza, a także odwiedzanych lądów.

Aktualnie proponujemy dwa jachty z obsadą skipperską. Każdy z nich jest wyjątkowy.

S/Y Trygław – jacht z duszą.

Zbudowany przez najwybitniejszych konstruktorów oceanicznych jachtów regatowych w stoczni im. Leonida Teligi w Szczecinie.

Odwiedził Kanadę, Wyspy Kanaryjskie, przemierzał Atlantyk.

Jacht bierze na pokład 8 osób, skipper posiada oddzielną kabinę. Każdy posiada jednoosobową koję.

Dostępny w czarterze w modułach tygodniowych, zarówno na ambitne wyprawy żeglarskie jak również można żeglować nim turystycznie lub potraktować jako pływający dom i bazę na wycieczki na Morzu Śródziemnym.

Jacht dostępny w czarterze z zawodowym skipperem: kpt. Grzegorz Fajdek lub Grzegorz Rać

S/Y Have A Nice Day – luksusowy jacht z wybitnym kapitanem

Zaprojektowany przez Judel/Vrolijk &Co, najbardziej utytułowanych projektantów jachtów na świecie. Hanse 575 jest idealnym jachtem do żeglowania rekreacyjnego.

Ten luksusowy jacht posiada trzy kabiny i gwarantuje wysoki komfort podróżowania dla 12 osób. Każda z kabin posiada swoją własną łazienkę. Jacht jest dobrze wyposażony, znajduje się w nim w pełni wyposażona kuchnia (palniki gazowe, chłodziarka, lodówka, piekarnik).

Duża przestrzeń wspólna w salonie i na kokpicie idealna do wspólnego biesiadowania. Wnętrze jachtu utrzymane jest w odcieniach beżu, drewna , podłogi koloru wiśni kanadyjskiej i niebieskiej tapicerki na kanapach stanowiących stylową całość. W garażu jachtu znajduje sie ponton.

 Jacht dostępny w czarterze ze znakomitym kapitanem Romanem Paszke.

Kontakt

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o atrakcyjnych czarterach, zapisz się do naszego newslettera

Kompas Yachting Spółka z o.o.