Organizujemy rejsy na wszystkich akwenach świata – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Rejsy ze skipperem

 Poza gotowymi propozycjami rejsów, organizujemy także rejsy ze skipperem w dowolnym miejscu i terminie. Jest to niepowtarzalna okazja dla rodziny lub grupy znajomych by zaznać smaku żeglarstwa pod okiem doświadczonego skippera.

Zapraszamy także na rejsy szkoleniowe oraz kursy z egzaminem na stopnie żeglarskie prowadzone w przyjaznej atmosferze.

Opinie tych którzy już z nami pływali

Paulina Lejeń
Paulina Lejeń
Czytaj więcej
Wspaniały rejs! Moje pierwsze doświadczenie żeglarstwa morskiego mogę zaliczyć do udanych i zachęcających do dalszego pływania. Kapitan i załoga to profesjonaliści i świetni ludzie. Do tego Trygław… super jacht, wygodny i funkcjonalny. Zdecydowanie polecam! Jeszcze do Was wrócę. Mam nadzieje, ze całkiem niedługo.​
Maciej Dąbek
Maciej Dąbek
Czytaj więcej
Było wspaniale. Nawet biorąc pod uwagę brak sprzyjającej pogody. Wspaniali towarzysze rejsu. Oceniając z pozycji nowicjusza - wszytko było w porządku. Cały rejs zachęcił do kontynuowania przygody z żaglami​
Paweł Radyno
Paweł Radyno
Czytaj więcej
znakomita organizacja, wysokie kompetencje i wiedza, przyjazna atmosfera, zdecydowanie polecam !!!
KJ KJ
KJ KJ
Czytaj więcej
Grzesiek to wyluzowany i profesjonalny kapitan, który wyjaśni Ci wszystko od nawigacji, przez usterki w silniku, po manewrowki w portach. Ponadto super atmosfera również na postojach - bez napinki, czułem się jak z kolegami. Polecam!
Adam Gawryluk
Adam Gawryluk
Czytaj więcej
Bardzo polecam tę firmę. Rejs choć krótki to wspaniałe przeżycia. Skipper Grzesiek to świetny żeglarz. Naprawdę warto skorzystać z ofert tej firmy.
Kokofruit of the koko tree
Kokofruit of the koko tree
Czytaj więcej
Polecam Grzesia! Już szukam terminu żeby znowu z nim popłynąć 😁
Ariadna Koniuch
Ariadna Koniuch
Czytaj więcej
Profesjonalnie, z pasją, w dobrej cenie. Polecam!
Piotr Kulak
Piotr Kulak
Czytaj więcej
Polecam podróże z doświadczonym kapitanem. Niesamowita atmosfera podczas rejsu. Po rejsie chce się dalej żeglować 😉
Piotr Markuszewski
Piotr Markuszewski
Czytaj więcej
Świetna i profesjonalna współpraca. Polecam rejsy organizowane przez Kompas Yachting!
Kacper Danisiewicz
Kacper Danisiewicz
Czytaj więcej
Serdecznie polecam zarówno na szkolenia i na rejsy turystyczne. Doświadczona kadra, miała atmosfera, ciekawe rejsy i wspaniałe opowieści
Poprzedni
Następny

Rejsy morskie ze skipperem

Żeglarstwo to wspaniała pasja. To nie tylko przyjemność, nietuzinkowe podróże i możliwość zwiedzenia nawet i całego świata za stosunkowo niewielkie pieniądze. To także styl życia. Nawet jeśli jesteś typowym szczurem lądowym, wiesz dobrze, o czym mówię. Jeśli myślałeś, że ten zew morza kiedyś minie – myliłeś się.

Ten zew nie tylko nie mija – on stale rośnie i nie daje niczym się zagłuszyć. Jeśli go czujesz, lekarstwo jest tylko jeden – rejs. Najlepiej oczywiście z nami. Od lat organizujemy rejsy morskie weekendowe, tygodniowe, a nawet dwutygodniowe. Możesz też wyczarterować jacht ze skipperem i zaplanować podróż po swojemu. Pakuj więc worek i płyń z nami.

Czytaj więcej…

Rejsy morskie szkoleniowe, a nawet z egzaminem na patent!

Jeśli nie masz jeszcze patentu, albo nie czujesz się jeszcze na siłach zorganizować swojego rejsu na czarterowanym jachcie, popłyń na jeden z naszych rejsów. Gwarantujemy wspaniałą przygodę, ciekawe trasy i oczywiście doborowe towarzystwo.

Rejsy szkoleniowe są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce nie tylko bezpiecznie popływać, pozwiedzać nietuzinkowe miejsca, posmakować lokalnego jedzenia w odwiedzanych krainach, ale także nauczyć się sztuki żeglowania i podpatrywać pracę profesjonalnych skipperów. To także świetna okazja dla żeglarzy, którzy zbierają godziny stażowe, by niebawem podejść do egzaminu na patent morskiego sternika jachtowego.

Żegluj z klasą – jak już pływać, to tylko na Trygławie!

Z nami nie będziesz się nudzić. Naszym flagowym jachtem jest Trygław – piękny, mahoniowy slup wyposażony we wszystkie nowoczesne rozwiązania, jakie tylko są potrzebne, by odbyć rejs bezpiecznie i w komfortowych warunkach (dziewięć jednoosobowych koi, ogrzewanie, ciepły prysznic i autopilot).

Pływamy po różnych akwenach – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasze rejsy morskie startują z różnych portów świata. Jeśli chcesz z nami pływać po Morzu Śródziemnym, Morzu Północnym, czy Oceanie Atlantyckim, startujemy z jednego z tamtejszych portów, jednak dzięki tanim liniom lotniczym, dotarcie do portu startowego to dziś pestka. Dzięki temu od razu możemy rozpocząć przygodę – a uwierz, że będzie się działo! Pływamy po wszystkich akwenach świata. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Naucz się z nami żeglarstwa

Rejsy morskie szkoleniowe to idealna okazja do tego, by nauczyć się wszystkiego, co ważne, by w przyszłości samemu kierować swoją, czy też wyczarterowaną jednostką. Aby nauczyć się wszystkiego, warto pływać w wielu rejsach, po różnych wodach – szczególnie tych ambitniejszych, gdzie wyzwaniem jest ciekawa locja, warunki atmosferyczne, czy też pływy.

To właśnie na takich trudniejszych rejsach morskich szkoleniowych nauczysz się życia na morzu. Jako dobry żeglarz powinieneś zakosztować pływania w różnych warunkach. Program rejsów układamy tak, by było dużo okazji do praktykowania, nauki, manewrowania, podstawy radaru, nawigacja w nocy, praca na mapach, transponder AIS i wszystko, czego potrzebuje świeżo upieczony żeglarz. Część naszych szkoleniowych rejsów morskich przeprowadzana jest razem z egzaminem. Na koniec niektórych rejsów oferujemy możliwość podejścia do egzaminu dla chętnych oraz gotowych.

Pamiętaj, że aby przystąpić do egzaminu musisz mieć wypływanych 200 godzin stażowych podczas minimum dwóch rejsów. Na naszych rejsach szkoleniowych masz zagwarantowane także przeszkolenie żeglarskie i dostęp do e-larningowego kursu na stopień JSM. Oczywiście polecamy też nasz kurs żeglarski, na którym nauczysz się wszystkiego, co jest potrzebne, by zdać egzamin.

Rejsy morskie weekendowe – opcja dla zapracowanych szczurów lądowych

Wiemy, że praca, szkoła, studia i inne obowiązki potrafią zablokować żeglarza i wciągnąć go na ląd na długie lata. Dlatego właśnie wymyśliliśmy, że wcale nie musimy pływać w długie rejsy – w każdym razie nie zawsze.

Owszem, długie rejsy są fajne – można podczas nich pozwiedzać, odpocząć i przy okazji nauczyć się paru rzeczy o morzu. Jeśli jednak nie ma takiej opcji, to szkoda byłoby odbierać sobie tę przyjemność i nie pływać wcale, prawda? Słyszymy, że kiwasz głową.

Dobra wiadomość jest taka, że takie rejsy weekendowe są świetną opcją do szlifowania umiejętności żeglarskich, ciekawego spędzenia czasu na morzu oraz oczywiście odetchnięcia od stałego lądu. Ich koszt nie przekracza 500 zł, nie musisz też nigdzie lecieć – startujemy z jednego z trójmiejskich portów i kręcimy się po zatoce, a przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, może nawet dalej.

Rejsy morskie weekendowe to także świetna okazja do poznawania naszych rodzimych portów, pięknych i klimatycznych miejsc oraz kultywowania tradycji żeglarskich. Stałym punktem programu jest oczywiście wizyta w Helu w tawernie Captain Morgan znanej każdemu szanującemu się żeglarzowi w Polsce.

W sezonie żeglarskim tawerna rozbrzmiewa śpiewem szant na żywo. Pan Sławek – prawdziwy szantymen z krwi i kości, ba o to, by było wesoło i kulturalnie, a jeśli nie znasz jeszcze wszystkich szant na pamięć – możesz skorzystać z morganowego śpiewnika, lub pobrać go sobie na telefon ze strony pubu. Nie ma wymówek – szanty trzeba śpiewać! Strzeżcie się dzwonu – z tej tawerny można wyjść kompletnie spłukanym.

Na koniec świata i jeszcze dalej! – sprawdź naszą ofertę rejsów ze skipperem

Dla ambitnych i niezależnych żeglarzy też mamy dobrą wiadomość. Jeśli chciałbyś sam zorganizować rejs, wyczarterować jacht i cieszyć się niezależnością podczas rejsu ze skiperem – oferujemy także taką opcję. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – żeglujemy po każdym akwenie. Nasze ekskluzywne jachty są do Twojej dyspozycji, podobnie jak najlepsi skipperzy.

Dlaczego rejsy ze skipperem są ciekawą opcją? Możesz je zorganizować w dowolnej lokalizacji i dowolnym czasie. Oczywiście – zorganizowane przez nas rejsy z oferty mają swój niepowtarzalny urok, ale musisz się liczyć z obecnością całej załogi. W przypadku czarteru – to Ty decydujesz kto płynie, na jak długo dokładnie i gdzie. Możesz też bez problemu zmieniać trasę w trakcie rejsu i dopasować dosłownie wszystko pod swoje wymagania. Wszystko oczywiście pod opieką doświadczonego skippera.