Anteny VHF, Navtex, AIS i GPS

Anteny to przydane wyposażenie dla każdego żeglarza. Nie tylko znacznie ułatwiają one połączenie, ale również pozwalają na określenie lokalizacji przy użyciu połączenia GPS. Kategoria Anteny VHF, NavteX, AIS i GPS oferuje szeroki wybór wyposażenia wysokiej jakości, przystosowanego do różnych warunków, a także o wielu parametrach.

Jakie anteny można znaleźć w naszym sklepie?

Wśród dużego wyboru anten znajdują się modele o różnych gabarytach oraz wykonane z różnych tworzyw. Znajdują się tu anteny proste w obsłudze, bez dodatkowych funkcji jak i bardziej złożone przystosowane do specjalnego użytkowania.

Z jakich tworzyw wykonane są anteny?

Anteny wykonane są z różnego rodzaju tworzyw. Rodzaj materiału zależy od ceny oraz miejsca zastosowania anteny. W naszym sklepie znajdują się zarówno anteny wykonane z włókna szklanego jak i ze stali nierdzewnej.

Włókno szklane to bardzo wytrzymały materiał, który gwarantuje wytrzymałość oraz elastyczność anteny. Anteny ze stali nierdzewnej świetnie sprawdzają się w miejscach narażonych na działanie warunków atmosferycznych, a także wilgoci i zmian temperatury.

Antena VHF czy GPS?

W kategorii znajduje się kilka rodzajów anten. Część z nich posiada funkcję umożliwiającą połączenie z odbiornikami VHF, natomiast część jest kompatybilna z urządzeniami GPS.

Wśród szerokiego wyboru znajdują się także anteny radiowe pozwalające na łączenie ze stacjami radiowymi oraz odbiór muzyki. Pozwalają one ustalić orientację w terenie, pogodę a także umilić czas podczas długich rejsów.

Anteny wodoodporne i anteny z uchwytem magnetycznym

Anteny wodoodporne są przystosowane do użytkowania w miejscach narażonych na działanie wody. Są one idealne jako wyposażenie żaglówek i jachtów. W kategorii znajdują się także anteny z wygodnym uchwytem, gwarantujące szybkie i łatwe połączenie z większością urządzeń GPS oraz aplikacji morskich.

Anteny z uchwytem magnetycznym są wygodnym rozwiązaniem dla łodzi oraz jachtów. Dzięki praktycznej, magnetycznej podstawie, która zapobiega przemieszczeniu się sprzętu. Posiadają one wbudowaną funkcję VHF.

czytaj dalej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 37