Autopiloty

Autopilot, nieoceniony przyjaciel rejsów

Pływanie jednostką nawodną wymusza na żeglarzu odpowiedniego przygotowania. Każdy rejs to nowe wyzwania i przygody. Odpowiednie zarządzanie jachtem, łodzią, bądź inną jednostką pływającą wymaga pełnego skupienia i koncentracji, ale przede wszystkim fizycznego sterowania.

Nie zawsze jednak jest na to czas i możliwości. Każdy, kto pływał ma świadomość tego, że trzeba także w końcu odpocząć i się zrelaksować.

Niezbędne urządzenie każdej jednostki pływającej

W tym konkretnym przypadku nieocenionym przyjacielem każdego żeglarza w takich sytuacjach jest autopilot. Takie urządzenie to ekwipunek, który powinien znaleźć się na pokładzie każdego prawdziwego żeglarza.

Taki rodzaj sprzętu pozwala na precyzyjne i wygodne sterowanie łodzią bez bezpośredniej inferencji żeglarza. Dostępny w wersji na silniki i na koło sterowe.

Wyposażenie prawdziwego żeglarza

Każdy z dostępnych w naszym sklepie autopilotów spełnia najwyższe standardy jakości, a także posiada bogaty wachlarz funkcji i opcji, co pozwala na wygodną i komfortową żeglugę.

Rejs z takim urządzeniem to spore ułatwienie i gwarancja bezpieczeństwa. Są to urządzenia renomowanej marki Raymarine. Także posiadamy w naszym sklepie szeroką ofertę akcesoriów.

Raymarine – czołowy producent i główny dostawca sprzętu elektronicznego do użytku morskiego

Firma posiada w swojej ofercie produkty do użytku rekreacyjnego, ale także w mniejszym zakresie na rynki komercyjne. Są to przede wszystkim plotery, GPS, radia VHF, cyfrowe echosondy, sonary, radary, sprzęt samosterujący, a także telewizja satelitarna.

Nie dziwi fakt, że jest to jedna z najchętniej wybieranych marek na całym rynku, gdyż cieszy się doskonałą opinią z racji na jakość i dostępność swoich produktów, które okazują się bardzo przydatne w czasie każdej krótkiej lub długiej żeglugi.

Firma doceniona na rynku światowym za niezawodność swoich produktów, ogrom funkcji, ale przede wszystkim cenę proporcjonalną do jakości oferowanych produktów.

czytaj dalej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18