Katamaran lagoon 380 Kompas Yachting
2023-12-18 Autor admin Wyłączono

Katamaran Lagoon 380 S2 z 2015 roku

Używany katamaran Lagoon 380 S2 z 2015 roku

Szukasz jachtu, który zapewni Ci komfort, przestrzeń i szybkość na wodzie? Marzysz o rejsach po morzach i oceanach w towarzystwie rodziny i przyjaciół? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję

Oto dlaczego Lagoon 380 to Twoje idealne rozwiązanie!

Marzenia o komfortowych i ekscytujących rejsach po wodach oceanów stają się rzeczywistością dzięki katamaranowi Lagoon 380. Ta jednostka jest uznawana za najpopularniejszą na świecie i to z dobrego powodu!

Wyjątkowi konstruktorzy

Lagoon 380 to efekt współpracy utalentowanych projektantów Van Peteghema i Lauriot-Prevost. Ich doświadczenie i pasja do żeglowania sprawiły, że stworzyli jacht, który łączy niezrównane osiągi z komfortem.

Główne zalety Lagoon 380S2

Zanim zdecydujesz się na zakup, poznaj kluczowe cechy tego wyjątkowego katamaranu. Zaczynając od wymiarów po pojemność kabin, Lagoon 380 ma wszystko, czego potrzebujesz do udanych podróży na morzu.

Detale wnętrza

Odkryj wnętrze Lagoon 380, gdzie komfort spotyka się z funkcjonalnością. Kajuty z prywatnymi łazienkami, przestronna kuchnia i jadalnia oraz panoramiczne widoki – to wszystko sprawia, że Twój rejs będzie niezapomniany.

 

Na pokładzie

Na pokładzie czeka na Ciebie oaza relaksu i zabawy. Duży kokpit, miejsce do siedzenia, jedzenia i odpoczynku, a także platforma kąpielowa to tylko niektóre z udogodnień, które oferuje Lagoon 380.

Łatwość obsługi

Nawigacja katamaranem nigdy nie była łatwiejsza. Zminimalizowane wymagania załogi, scentralizowane sterowanie i łatwy dostęp do silników sprawiają, że obsługa Lagoon 380 to prawdziwa przyjemność.

Właściwości nautyczne

Zanurz się w świat żeglarstwa z Lagoon 380. Powierzchnia żagli, prędkość i stabilność na wodzie – to wszystko czeka na Ciebie.

Dlaczego Lagoon 380?

Dlaczego warto wybrać Lagoon 380? Odkryj unikalne cechy, które sprawiają, że ten katamaran wyróżnia się na tle innych.

Cena!!

Zdobądź swojego Lagoon 380 S2 w atrakcyjnej cenie 215 000 EUR. Opłacony podatek VAT! Rejestracja pod polską banderą!

Mnóstwo udogodnień na jachcie wykonano w sezonie 2022

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o Lagoon 380, umówić się na prezentację i “jazdę próbną”. Twój wymarzony jacht czeka na Ciebie!

Shipyard

Lagoon

Boat Year

2015

Engines

2 x Yanmar 3YM30

Engine Hours

4400

Length, m

11.55

Beam, m

6.5

Draft, m

1.15

Fuel Tanks

200

Guest Cabins

4

Hull Material

GRP

Hull Type

Sailing

Flag Polish