Wskaźnik uruchomienia YDRI-04

799,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Wskaźnik uruchomienia YDRI-04

Wskaźnik pracy jest przeznaczony do wizualizacji i monitorowania prądu elektrycznego i napięcia w maksymalnie czterech niezależnych obwodach prądu stałego podłączonych do zacisków urządzenia. Dane dotyczące napięcia i prądu można wyświetlać na wyświetlaczach NMEA 2000, aby sprawdzić stan ręcznie przełączanych obciążeń (np. Światła nawigacyjne) i upewnić się, że włączony sprzęt faktycznie działa (prąd przepływa przez obciążenie).

Dane prądu i napięcia można wykorzystać do skonfigurowania urządzenia do zarządzania kanałami cyfrowego systemu przełączania NMEA 2000. Na przykład, aby podnieść alarm dźwiękowy lub włączyć lub wyłączyć niektóre urządzenia. Urządzenie może również raportować, jak długo ładunek był włączony, jak często ładunek był przełączany w określonym czasie lub czy przełączanie mieści się w określonej częstotliwości – co jest przydatne do analizy działania świeżej wody lub pomp zęzowych i wykrywania wycieków lub zalania (patrz przykłady w rozdziale IV podręcznika).

Dane mogą być wyświetlane na nowoczesnych urządzeniach wielofunkcyjnych jako cyfrowe obwody przełączające; w starszych ploterach nawigacyjnych obciążenia mogą być wyświetlane jako (maksymalnie) cztery baterie. Wskaźnik pracy umożliwia konfigurację indywidualnego rodzaju każdego obciążenia (akumulator, panel słoneczny, generator wiatrowy itp.), Ale nie jest to powszechnie obsługiwane w wyświetlaczach NMEA 2000. W każdym razie urządzenie doskonale nadaje się do digitalizacji wydajności paneli słonecznych i generatorów wiatrowych (do 200 W na kanał)
Odwiedź tę stronę, aby pobrać spersonalizowany plik konfiguracyjny dla swojego urządzenia wielofunkcyjnego z obsługą CZone (B&G, Simrad, Lowrance, Furuno, Garmin, Raymarine Axiom, Axiom Pro, seria eS i gS) i uzyskać instrukcje.

Wskaźnik jest odpowiedni dla:

1) wizualizacja ręcznie przełączanych obciążeń (światła pozycyjne, urządzenia do wytwarzania wody itp.) na ekranie urządzenia wielofunkcyjnego;
2) wizualizacja normalnie otwartych i normalnie zamkniętych czujników (czujniki drzwi itp.);
3) wydajność digitalizacji paneli słonecznych (do 200 W na kanał) i generatorów wiatrowych;
4) monitorowanie pomp zęzowych i pomp słodkiej wody, wykrywanie wycieków.

Cechy:

–   łatwa instalacja, nie są wymagane żadne boczniki zewnętrzne;
–  ± 10A (szczyt 15A) i do 40 V DC na kanał;
–   kompatybilny ze starszymi ploterami map (NMEA 2000 PGN 127508);
–   kompatybilny z nowoczesnymi ploterami map z obsługą CZone;
–   może emitować zdarzenia za pomocą przycisku alarmu (nadprądowe itp.), może zarządzać obciążeniami za pomocą Circuit Control lub kompatybilnego sprzętu (w tym Maretron i Oceanic Systems);
–   tani dostęp do Internetu za pomocą wskaźników internetowych naszej bramy lub routera Wi-Fi;
–   urządzenie można zaprogramować, a oprogramowanie układowe można zaktualizować za pomocą przeglądarki CAN Log Viewer.

Na wynajętej łodzi wskaźnik biegu może przedłużyć żywotność sprzętu, ostrzegając o niskim poziomie naładowania akumulatora, o suchej pracy pomp lub problemach z rurami wlotowymi lub wylotowymi.
Wskaźnik pracy jest dostarczany ze złączem Micro Male NMEA 2000. Do połączenia z Raymarine SeaTalk NG lub Simrad SimNet wymagany jest kabel przejściowy. Aby uzyskać dodatkowe szczegóły techniczne, zobacz Podręcznik użytkownika i FAQ.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Może spodoba się również…