Przełącznik sterowania YDSC-04

639,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Przełącznik sterowania umożliwia podgląd stanu i zarządzanie czterema kanałami banku przełączników NMEA 2000 z podłączonych przycisków ze wskaźnikami LED.

Jest przeznaczony do pracy w tandemie z układem kontroli obwodu YDCC-04 (zawiera cztery przekaźniki zatrzaskowe) lub przyciskiem alarmowym YDAB-01 i jest kompatybilny z innymi cyfrowymi urządzeniami przełączającymi NMEA 2000 zarządzanymi przez standardowe PGNs NMEA 2000 PGN 127501 i 127502. Przykłady instalacji oraz schematy połączeń na stronie Ciruit Control YDCC-04.

Sterowanie przełącznikiem urządzeń jachtowych YDSC-04

Zdjęcie 1. Sterowanie przełączników urządzeń jachtowych YDSC-04 (zobacz więcej zdjęć)

Urządzenie posiada zaciski do podłączenia czterech chwilowych przycisków ze wskaźnikiem LED. Przyciski zewnętrzne nie są dostarczane z tym urządzeniem; możesz wybrać dowolny pasujący do wnętrza łodzi (zalecenia znajdują się w instrukcji obsługi).

Obwody i przełączniki są zaprojektowane tak, aby były kompatybilne z Oceanic Systems, Offshore Systems, Chetco Digital, Maretron (patrz str. 27 w instrukcji) oraz wyświetlaczami i modułami przekaźnikowymi Carling Tech oraz z innymi cyfrowymi urządzeniami przełączającymi NMEA 2000 zarządzanymi w standardzie NMEA 2000 PGN 127501 „Raport stanu binarnego” i PGN 127502 „Sterowanie przełącznikiem binarnym”.

Możesz również zarządzać obciążeniami podłączonymi do Circuit Control z większości nowoczesnych ploterów z obsługą CZone.

Zalety produktu:

-bez specjalnych wymagań dla przycisków, możesz wybrać dowolne przyciski, które pasują do wnętrza łodzi (patrz str. 19 instrukcji);
-specjalny „tryb podziału” do sterowania dwiema jednostkami kontroli obwodu lub przycisku alarmu;
-instalacja nie wymaga specjalnej wiedzy, oprogramowania ani sprzętu;
-cena i rozmiar są odpowiednie dla małych statków;
-czysty produkt NMEA 2000, zgodny ze Standardem i certyfikowany przez NMEA;
-obsługa aktualizacji oprogramowania układowego, dostępne jest bezpłatne oprogramowanie na PC (wymagana Wi-Fi lub brama USB).

Switch Control posiada certyfikat National Marine Electronics Association i jest przeznaczony do pracy w sieci NMEA 2000. Jest dostarczany ze złączem Micro Male NMEA 2000; kabel nie jest dostarczany z urządzeniem i należy go kupić osobno. Do połączenia z siecią Raymarine SeaTalk NG należy użyć kabli o numerach części Raymarine A06045 lub A06075.

Rysunek sterowania przełącznikiem YDSC-04

Rysunek 5. Rysunek sterowania przełącznikiem YDSC-04

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg