Brama Ethernet NMEA 2000 YDEN-02

799,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Barama łączy komputery nawigacyjne i laptopy z NMEA 2000 przez Ethernet, Garmin Marine Network, Raymarine SeaTalk HS i RayNet, Furuno NavNet lub NMEA OneNet, i umożliwia mostkowanie sieci NMEA 2000.

Brama jest wyposażona w standardowe złącze Ethernet RJ45 i może być potrzebny adapter, aby połączyć ją z siecią statku; obsługiwane jest również bezpośrednie połączenie z komputerem za pomocą standardowego kabla komputerowego.

Urządzenie zapewnia strumienie danych NMEA 0183 i NMEA 2000 przy użyciu protokołów TCP i / lub UDP oraz ma dwukierunkowy konwerter między NMEA 0183 i NMEA 2000. Umożliwia to przeglądanie danych nawigacyjnych, w tym AIS, a także zarządzanie sprzętem NMEA, w tym autopilotem, z wirtualnego punktu widzenia całe oprogramowanie morskie, np OpenCPN (tylko NMEA 0183) i Expedition 10 (obsługiwane są protokoły NMEA 0183 i NMEA 2000). Brama ma trzy serwery danych (TCP / UDP), co pozwala na dostosowanie ustawień dla różnych aplikacji.
Strona Web Gauges  umożliwia zarządzanie cyfrowym sprzętem przełączającym i przeglądanie danych statku w czasie rzeczywistym za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie; nie jest wymagane połączenie z Internetem ani instalacja aplikacji. Jeśli masz dostęp do swojej łodziowej sieci Ethernet przez WiFi, wskaźniki sieciowe to gotowe rozwiązanie do monitorowania i zarządzania łodzią. Strona internetowa umożliwia również konfigurację Gateway i aktualizację oprogramowania wewnętrznego, a także przeglądanie strumieni danych NMEA 0183 i NMEA 2000 bezpośrednio z przeglądarki internetowej w celu diagnostyki. Gateway automatycznie zapisuje ślad z pogodą, głębokością i innymi danymi (takimi samymi jak router Wi-Fi) do pamięci wewnętrznej (do 12000 punktów). Dane te można zapisać z wewnętrznej strony internetowej w plikach GPX (dla Garmin MapSource, Google Earth lub innych aplikacji kartograficznych) lub CSV (arkusz kalkulacyjny).
Jeśli brama ma połączenie z Internetem, może automatycznie przesyłać zarejestrowane dane do usług w chmurze. Usługi w chmurze umożliwiają łatwy dostęp do twoich dancy z domu i pozwalają dzielić się swoją pozycją z rodziną i przyjaciółmi czy firmą. Aby dowiedzieć się więcej o usługach w chmurze, odwiedź: https://cloud.yachtd.com/

Funkcje urządzenia:

  •     może być skonfigurowany dla statycznego adresu IP lub w celu automatycznego uzyskania adresu IP lub pracować jako serwer DHCP;
  •     jest zgodny z sieciami Ethernet 10 Mb / s, 100 Mb / si 1000 Mb / s
  •     zapewnia izolację galwaniczną wysokiego napięcia między interfejsami NMEA 2000 i Ethernet
  •     obsługa protokołów mDNS i Bonjour w celu łatwego wykrywania w sieci;4
  •     zasilany z NMEA 2000, niski pobór mocy (mniej niż 50 mA);
    para bram może łączyć dwa segmenty NMEA 2000 przez Ethernet.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Może spodoba się również…