Osprzęt jachtowy

Jako oficjalny pierwszy dystrybutor produktów marki SEAGO w Polsce oferujemy środki ratunkowe i akcesoria w konkurencyjnych cenach. Ponadto jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń elektronicznych firmy QUARK ELEC i Yacht Devices, a także posiadamy w ofercie elektronikę jachtową i zestawy naprawcze firmy NASA MARINE

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne podczas zakupu i użytkowania sprzętu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty serwisu urządzeń elektrycznych i elektronicznych w branży jachtowej. Każdorazowo dokonujemy oględzin i diagnozy usterki, sporządzamy wycenę naprawy i mogą Państwo zdecydować czy przystępują do naprawy czy też nie.

Serwisujemy tratwy ratunkowe oraz kamizelki pneumatyczne większości producentów na rynku.

Środki ratunkowe

Środki ratunkowe SEAGO które znajdują się w naszej ofercie są projektowane po szerokich konsulatcjach ze środowiskiem żeglarzy, by produkt końcowy spełniał najwyższe oczekiwania klienta. Zastosowano tutaj szereg usprawnień ułatwiających użytkowanie i poprawiających standardy bezpieczeństwa.

Elektronika jachtowa

Oferujemy elektronikę jachtową marki NASA Marine oraz QUARK ELEC i Yacht Devices: Navtex, AIS, echosondy, wiatromierze, RADIOTELEX, czujniki, multiplexery oraz części zamienne do popularnych urządzeń.

Osprzęt żeglarski i wyposażenie jachtów

Oferujemy akcesoria i osprzęt jachtowy renomowanych firm. Ponadto zajmujemy się produkcją łoży i podpór do jachtów wszystkich rozmiarów oraz konstrukcji mobilnych i uniwersalnych.

Kontakt

  • ul. Wolności 24 lokal 2.18
    (Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości)
    58-260 Bielawa
  • Biuro - 506217776
  • Doradca techniczny - 739264738

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera by otrzymywać oferty specjalne

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio